• Oznam ŠJ

• V nadväznosti na aktuálnu situáciu s ochorením COVID – 19, je možné v prvý deň choroby dieťaťa neodhlásenú stravu odobrať v školskej jedálni v čase od 14,00 – 14,30 hod.

• Oznam pre rodičov žiakov navštevujúcich ŠKD

• Oznamujeme rodičom, že ranná prevádzka ŠKD bude zrušená v termíne od 3.9. do 18.9. 2020.

Žiadame rodičov, aby zvážili nutnosť účasti svojich detí v ŠKD v termíne od 3.9. do 18.9.2020, kedy platia sprísnené opatrenia z dôvodu šírenia COVID - 19.

• Školský rok 2020/2021

• sa začína 2.9.2020  bez slávnostného otvorenia predstaviteľmi Mesta Holíč.

Program prvého dňa je nasledovný:

8.00 hod. - stretnutie triednych učiteliek s prvákmi na školskom dvore

8.00 hod. - nástup žiakov 2.- 9.ročníka do tried

8.00 -8.45 hod. - slávnostný príhovor riaditeľky školy, príhovor triednych učiteľov a organizačné pokyny na ďalšie dni

ODPORÚČANIE: Žiadame rodičov, aby zvážili nutnosť účasti svojich detí v ŠKD v termíne od 3.9. do 18.9.2020, kedy platia sprísnené opatrenia z dôvodu šírenia COVID - 19.

Otvorenie prebieha za sprísnených hygienicko-epidemiologických opatrení. Opatrenia majú smerovať ku implementácii odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva a sú založené na princípe ROR - Rúško, Odstup, Ruky.

Prosíme rodičov, aby si naštudovali nasledovné usmernenie:

Usmernenia_pre_rodicov.pdf​​​​​​​

• Začiatok školského roka 2020/21

pri nástupe vášho dieťaťa do školy 2.9. 2020 ste povinní vyplniť Zdravotný dotazník.

Uvedené tlačivo si môžete stiahnuť TU:

Zdravotny_dotaznik.docx

Po každom prerušení dochádzky žiaka do školy v trvaní viac ako 3 dni vyplňte tlačivo Vyhlásenie o bezinfekčnosti.

Uvedené tlačivo si môžete stiahnuť tu:

Vyhlasenie_o_bezinfekcnosti.docx

Bližšie informácie o nástupe žiakov do školy  a organizácii vyučovania uverejníme na stránke školy posledný augustový týždeň.

Mgr. Studeničová Renáta