• Letný tábor Bernoláčik

• V termíne od 18.7 do 22.7 2022 sa uskutočnil I.ročník letného tábora žiakov 1.-4.ročníka.  Pani učiteľky pre deti pripravili bohatý program. V priebehu tohto týždňa navštívili ZOO Hodonín, farmu PD Dubovce, jaskyňu Driny, hrad Červený kameň a tiež Cinemax v Skalici.Počasie v tomto týždni bolo horúce, preto deti uvítali aj príjemné schladenie v budove školy, kde absolvovali tvorivé dielničky. Vyrábali si pokladničky, maľovali kamene, batikovali obrúsky, pracovali s keramickou hlinou a vytvorili si indiánske čelenky. Deti boli s táborom spokojné a tešíme sa spolu s nimi na ďalší ročník.

• OZNAM

• Oznamujeme rodičom žiakov, že v prípade záujmu o stravovanie v školskej jedálni Holíč, si aktuálny zápisný lístok na školský rok 2022/2023 môžu stiahnuť na stránke školy alebo vyzdvihnúť pri vstupe do ŠJ.

Zápisné lístky na stravovanie môžete priniesť do kancelárie ŠJ od 22.8. 2022 v čase od 8.00 do 14.00 hod.

zapismy_listok_SJ.pdf​​​​​​​