- Vystúpenie sokoliarov
- Exkurzia Košariská, Bradlo
- Máme radi vedu
- Boli sme na návšteve
- Úspech v súťaži EX LIBRIS Hlohovec
- Písmenková pasovačka
- Futsalový turnaj
- Týždeň proti rakovine
- Slávnostná imatrikulácia prvákov
- Analytická chémia
- Zdravý životný štýl a prevencia závislostí
- Deň jabĺk
- Halloween
- Návšteva novootvoreného digitária v Brne
- Oslava 60.výročia založenia školy
- Prípravné stretnutie k Festivalu vody
- Kampaň Červené stužky
- Informatická súťaž iBobor
- Strelecká súťaž
- Výchovný koncert - cesta slovenskou históriou
- Vianočná olympiáda pre deti z MŠ
- Festival vody
- Úspech na olympiáde z anglického jazyka
- Matematická olympiáda
- LVVK Čičmany
- Dejepisná olympiáda
- Karneval v ŠKD
- Európa v škole
- Krajské kolo Biologickej olympiády
- Hurbanov pamätník - školské kolo
- Deň vody
- Okresné kolo Chemickej olympiády
- cyklovýlet - skalické rybníky
- Úspešní recitátori
- Školské majstrovstvá skalického okresu vo vybíjanej žiačok ZŠ
- Úspech našich strelcov
- Deň Zeme
- Divadelná exkurzia do Nitry
- Výlet do Bojníc
- Krimichémia
- Moderné vzdelávanie - digitálne vzdelávanie
- Poznávací výlet - Orava
- Rozlúčkový výlet deviatakov
- Turisticko -poznávací výlet Bratislava
- Akadémia 2014
- Škola v prírode
- Slávnostné vyhodnotenie predmetových olympiád
- Exkurzia - Lúka pri Piešťanoch a Jaslovské Bohunice
- Beh olympijského dňa
- Rozlúčka deviatakov
Slávnostné vyhodnotenie predmetových olympiád
Dňa 12. 6. 2014 sa uskutočnilo na SOŠ Nám. Sv. Martina v Holíči Slávnostné vyhodnotenie predmetových olympiád. Odmenení boli žiaci, ktorí sa umiestnili na 1. – 3. mieste v okresných kolách predmetových olympiád.
Zoznam odmenených žiakov:
Benjamín Bartošík – 2.miesto Dejepisná olympiáda (Pripravovala: Mgr. Barančicová)
Bořek Bartolšic – 2.miesto Matematická olympiáda (Pripravovala: Mgr.- Chrenková)
Daniel Richter – 1.miesto Dejepisná olympiáda (Pripravovala: Mgr. Barančicová)
Charlotte Ivanová – 1.miesto Matematická olympiáda (Pripravovala: Mgr. Kubovičová)
Jana Horváthová – 3.miesto Matematická olympiáda(Pripravovala: Mgr. Kotvanová)
Juraj Steiner – 3.miesto Chemická olympiáda (Pripravovala: Mgr. Štrbová)
Katarína Slobodová – 3.miesto Biologická olympiáda (Pripravovala: Mgr. Vaňková)
Magdaléna Bohmová – 1.miesto Dejepisná olympiáda (Pripravovala: Mgr. Barančicová)
Marek Liška – 1. miesto Chemická olympiáda (Pripravovala: Mgr. Štrbová)
Matej Hrica – 3.miesto Dejepisná olympiáda (Pripravovala: Mgr. Barančicová)
Matúš Michalička – 1.miesto Biologická olympiáda (Pripravovala: Mgr. Vaňková)