• Úspechy našich strelcov

• Dňa 6.11.2014 sa uskutočnilo II. kolo Krajskej školskej streleckej ligy v Trakoviciach. Je to súťaž s názvom Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže v streľbe zo vzduchovej pušky.

V kategórii mladších žiakov súťažili títo naši žiaci:

Dominik Špaček – 8.A – umiestnil sa  na 1. mieste,

Denis Vymyslický – 8.B -  umiestnil sa na 2. mieste,

Igor Jakúbek -  8.A – umiestnil sa na 3. mieste.

V kategórii starších žiakov  si 2. miesto „vystrieľal žiak 9.B Jakub Okenica.

V kategórii družstiev sa naše „A“ družstvo v zložení   Matúš Michalička – 8.B,  Denis Vymyslický 8.B a Dominik Špaček – 8.A umiestnilo na  1.mieste  a „B“ družstvo v zložení Jakub Okenica – 9.B, Teodor Čech – 8.A, Michal Ružička – 6.A sa umiestnilo na 2. mieste.

Táto súťaž bola zároveň aj súťažou o Putovný pohár starostu obce Trakovice a putovný pohár znovu si vystrieľalo naše „A“ družstvo.

Naši strelci si putovný pohár starostu obce Jaslovské Bohunice priniesli aj dňa 24.10.2014, kedy takisto výborne uspeli v I. kole tejto streleckej súťaže.

Riaditeľka školy ďakuje za reprezentáciu mesta Holíč a našej školy všetkým zúčastneným žiakom a realizačnému tímu v zložení: Milan Vymyslický, Richard Bimka, Miroslav Noščák a Lukáš Jediný.

3. a 4. kolo tejto súťaže sa uskutoční v našej škole v dňoch 21. a 28. 11.2014. Tretie kolo bude zároveň aj súťažou o Putovný pohár primátora mesta Holíč.

Mgr. Renáta Studeničová, riaditeľka školy