• Environmentálny akčný plán

• Zelená škola je výchovno-vzdelávací program, ktorý je tvorený metodikou 7 krokov, čo je účinný nástroj k tomu, aby sa aj v našej škole udiali pozitívne zmeny – zmeny nielen v oblasti životného prostredia, ale aj vzájomných vzťahov, spolupráce a celkovej atmosféry na škole. Tieto kroky by sme mali realizovať  postupne počas celého certifikačného obdobia. Prvé dva kroky sme zvládli, vytvorili sme si Kolégium Zelenej školy, v škole sa uskutočnil Environmentálny audit a tretí krok, ktorý sme splnili je na základe auditu vytvoriť si pre naše certifikačné obdobie Environmentálny akčný plán. Táto pomôcka nás usmerní, aby sme postupne plnili naše ciele. Plán obsahuje praktické kroky a vzdelávacie aktivity, za ktoré je zodpovedná celá školská komunita, no hlave to budú naši žiaci.

Environmentalny_akcny_plan.pdf