• Úvodné zasadnutie školského parlamentu

• Koordinátorka žiackeho parlamentu privítala členov parlamentu, otvorila zasadnutie a oboznámila prítomných s programom zasadnutia.
          • Pani riaditeľka vo svojom príhovore poďakovala žiackemu parlamentu oboznámila prítomných so svojimi predstavami a očakávaniami o práci parlamentu a vzájomnej spolupráci.
          • Všetci členovia žiackeho parlamentu slávnostne zložili parlamentný sľub.
          • Na prvom zasadnutí žiackeho parlamentu bol prečítaný nový štatút žiackeho parlamentu a následne bol všetkými členmi schválený.
          • Za predsedu žiackeho parlamentu si poslanci zvolili žiaka IX.A triedy Adama Šebestu a podpredsedom sa stal žiak IX.B. David Deštík. Za hovorcu  bola hlasovaním zvolená Agáta Látalová z VIII.B. triedy .
          • Koordinátorka oboznámila poslancov s pripravovanými akciami školy v tomto školskom roku.
          • Poslanci medzi sebou diskutovali a prednášali svoje návrhy a dopĺňali plán práce žiackeho parlamentu o nové aktivity a nápady, ktoré by mohli prispieť ku skvalitneniu života žiakov aj učiteľov našej školy. Diskusia viedla priebežne k jednotlivým bodom plánu práce. Následne po úpravách a doplnení plánu činností a aktivít bol plán práce žiackeho parlamentu na šk. r. 2021/2022 všetkými prítomnými poslancami schválený.

Koordinátorka žiackeho parlamentu poďakovala pani riaditeľke a všetkým prítomným za účasť na zasadnutí a prvé zasadnutie parlamentu ukončila.