• Deň detí

• Na našej škole sa 1.6.2022 diali nevídané veci. Z každej strany bol počuť smiech a radostný krik. A to preto, že všetky deti oslavovali svoj deň.Pre našich prváčikov si žiaci 2.stupňa prichystali Chemickú rozprávku. Prvý stupeň absolvoval cestu rozprávkovými stanovišťami, kde sa stretli s Červenou čiapočkou, babičkou, poľovníkom a vlkom, čarodejnicami, vodníkmi. Plnili úlohy, ktoré im zadali Mach a Šebestová, Pat a Mat, šmolkovia, kovboji a šašovia.Pre žiakov 2.stupňa boli prichystané športové aktivity. V telocvični sa hral turnaj vo vybíjanej a na školskom dvore sa uskutočnili turnaje v plachtovom volejbale a v prehadzovanej.Kto mal záujem, mohol zavítať do outdoorovej triedy v altánku, kde sa maľovalo na tvár, zapletali sa vrkoče a boli prichystané aj maľovanky.Po vyhodnotení športových aktivít išli deti na zmrzlinu, ktorá v tomto horúcom počasí všetkých osviežila.Mali sme šťastie, že všetkým aktivitám prialo krásne počasie, že máme deti, ktoré sa chcú smiať a potešiť v spoločnosti spolužiakov a učiteľov. Už teraz sa môžeme tešiť na budúci deň detí.Milé deti,v mene pani riaditeľky, zástupkýň a všetkých pani učiteliek, učiteľov a vychovávateliek, Vám prajeme všetko dobré, nech sú Vaše dni sprevádzané smiechom a dobrou náladou.