• Kampaň "Červené stužky"

• Aj v tomto školskom roku sa naša škola už tradične zapojila do celoslovenskej kampane Červené stužky. Kampaň je kampaňou mladých a je venovaná mladým. Preto si aj naši žiaci dňa 18. 11. 2014 pripravili niekoľko aktivít prebiehajúcich v jednotlivých ročníkoch:

- prebehla rozhlasová relácia, kde žiaci boli oboznámení s kampaňou,

- ráno deviataci, ktorí vyrobili červené stužky, pripínali tento symbol na oblečenie svojich spolužiakov,

- deviataci sa zúčastnili besedy a aktivít spojených s problematikou AIDS, ktorú viedli pracovníčky ústavu regionálneho zdravotníctva zo Senice pod názvom Hrou proti AIDS,

- deviataci spravili prezentácie a kvíz, ktorými chceli svojich spolužiakov upozorniť na dôležitosť problematiky HIV/AIDS,

- deviatakom pracovníčky z CPPP v Holíči pripravili prednášku na tému- Obchodovanie s ľuďmi – Nikto nie je na predaj.

Kampaň mala opäť pozitívny ohlas a už teraz sa tešíme na jej ďalší ročník, do ktorého sa určite opäť zapojíme.

Mgr. Mária Kondeková

koordinátor prevencie

Do galérie Červené stužky boli pridané fotografie.

• Zimná škola v prírode a LVVK 2015

• Máte radi zimné športy alebo chcete vyskúšať niečo nové?

Je tu pre Vás lyžovačka, pre žiakov 4., 5., 7. ročníkov.

Kde: Hotel Javorník Lazy pod Makytou, SKI Čertov

Kedy:15.2. - 21. 2. 2015    Odchod autobusu: 10.00 hod. - Zámocká ul.

Cena: 130 €  / v cene je 6 - krát ubytovanie a plná penzia 114 €, časť dopravy 16 €/.

Vleky platíme až na kurze, a to 30 € . Nie sú v cene pobytu.

Spôsob platby:     Pozor!!!    Platíme prevodom  alebo poštovou poukážkou.

Číslo účtu školy:  5047475233

Kód banky: 0900

Do poznámky treba napísať  meno, priezvisko, triedu žiaka.

Kedy platíme: Záloha 60€ do 30.11. 2014

Doplatok  70 € do 12 .2. 2015

Škola zabezpečuje: inštruktorov, zdravotníka, hradí časť dopravy, zapožičia bezplatne    lyžiarsky výstroj

Zodpovední učitelia: Mgr. Zelenka Ľubomír / 7.roč./

Mgr. Ravasová Miriam / 4. - 5. roč./

Záväznú prihlášku odovzdaj čo najskôr, máme len 40 voľných miest pre všetkých!

Bližšie informácie na najbližších tr. schôdzkach RZ

www.hoteljavornik.sk

www.skičertov.sk

ZOZNAM VECÍ:

• Kartička poistenca, peniaze na vleky 30€ v drobných 5 , 2  a  1 eurovkách , v podpísanej obálke, odovzdať pri odchode p. uč.Vaňkovej a p.uč. Zelenkovi, prezúvky, spoločenské hry.
            • V čom budeš lyžovať: podkolienky do lyžiarok, oteplovačky, vetrovka, 2 rukavice, 2 čapice, šál, tričko s dlhým rukávom, mikina, pančuchy alebo spodky. Lyž.okuliare,v rámci možností aj lyž.prilbu.
            • V čom budeš na chate.
            • Hygienické potreby, uterák, spodné prádlo, pyžamo, plavky
            • Elastický obväz, kynedril, lieky podľa vlastnej potreby(s popisom dávkovania-odovzdať pri autobuse/.
            • Remienok na lyže, malý batoh, fľaša alebo termoska na čaj, pevná taška na lyžiarky.
            • Doplatiť lyž.kurz do 12. 2. 2015