• Basketbalová akadémia

• Ďakujeme hráčom z MŠK BO Holíč, ktorí našim žiakom 1.- 4. ročníka odohrali exhibíciu v basketbale. Deti tak budú mať možnosť zapísať sa v pondelok 9.9. 2019 v športovej hale na Kollárovej ulici do Basketbalovej akadémie.

• Slávnostné otvorenie šk.roka 2019/20

• V pondelok, 2. septembra 2019 o 8.15 h., sa na školskom dvore uskutočnilo slávnostné otvorenie šk. roka 2019/20 za účasti primátora mesta Holíč PhDr. Zdenka Čambala a ďalších hostí. Okrem slávnostných príhovorov si prítomní rodičia a žiaci vypočuli krátke recitačno-hudobné pásmo ako motivačné spríjemnenie prvých školských chvíľ. Ešte raz prajeme všetkým žiakom a ich učiteľom, aby im škola prinášala veľa potešenia a radosti z úspechov.

Do galérie Slávnostné otvorenie šk.roka 2019/20 boli pridané fotografie.