• Vitajte na stránkach našej školy

   Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
   Čítať viac
  • Mobilná aplikácia

   Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
   Čítať viac
  • Novinky

     • Významný slovenský ilustrátor opäť medzi nami

      V utorok 20. februára sa naša spoločenská miestnosť premenila na malú galériu. Vystavovali v nej svoje práce malí a mladí výtvarníci, ktorí sa zapojili do 2. ročníka výtvarnej súťaže „Zimná krajina“, ktorú sme po úspešnom 1. ročníku opäť vyhlásili. Súťažilo sa v troch kategóriách – materské školy, I. stupeň základných škôl a II. základných škôl. Významným porotcom bol aj v tomto roku známy slovenský ilustrátor Miro Regitko, ktorý nielen jednotlivé práce posudzoval, ale aj víťazom osobne odovzdal diplomy a ceny. Do súťaže sa celkovo zapojilo 128 detí. Umiestnenie bolo nasledovné:

     • Návšteva zdravotného strediska

      Dňa 12.02.2024 sa žiaci 3.A vybrali na hodine vlastivedy navštíviť zdravotné stredisko, konkrétne zubnú ambulanciu. Pani doktorka im ukázala, ako prebieha návšteva u zubára a pripomenula nám dôležitosť pravidelných preventívnych prehliadok.

     • Okresné kolo dejepisnej olympiády

      Najlepší úspešní riešitelia dejepisnej olympiády v školskom kole si zmerali sily s protihráčmi v kole okresnom. Dňa 5. februára nás potešili svojimi výsledkami a traja z nich postupujú do krajského kola. Úspešnou riešiteľkou sa stala Nikola Lovecká 9. A. Do krajského kola postupujú Kristián Bartal 7. A, Mária Klein 8. B, Patrik Irša 9. B. Prajeme im veľa úspechov.

     • Zápis žiakov do I. ročníka

      Vážení rodičia,

      Základná škola Holíč, Bernolákova 5 v tomto školskom roku umožňuje rodičom vyplniť prihlášku žiaka do 1. ročníka elektronicky.

      Uvedenú prihlášku nájdete na webovej stránke našej školy:

      www.zs-holic.edupage.org v hornej lište Elektronická prihláška žiaka do 1. ročníka. Po rozkliknutí vyplňte prihlášku a vytlačenú prineste k zápisu do školy.

     • Školské kolo Chemickej olympiády

      Dňa 8. februára sa uskutočnilo školské kolo Chemickej olympiády kategória D. Súťaž v tejto kategórii je určená pre žiakov ôsmeho a deviateho ročníka. Tento rok sme mali troch súťažiacich, Natália Holešová z 9. A, Marián Kwašnievský a Patrik Irša z 9. B, všetci skončili ako úspešní riešitelia.

      Žiakom ďakujeme za účasť a veríme, že sa postupujúcim bude dariť aj v okresnom kole.

     • Návšteva vojenského múzea

      Piatok 2. februára žiaci 8. a 9. ročníka netrpezlivo očakávali autobus, cieľom cesty bola Viedeň. Navštívili tam Vojenské múzeum, kde sa mohli viac dozvedieť o histórii krajiny, ale aj samotných bojoch. Múzeum je krásnou architektonickou pamiatkou. František Jozef I. dal v roku 1849 tento skvost postaviť, najprv budova slúžila ako kasárne a neskôr tu bolo založené múzeum. Vnútri sa nachádza veľa exponátov, ktoré žiakov uchvátili, z fotografií a obrázkov však bola cítiť veľká bolesť, ktorú ľudia prežívali. Je potrebné, aby sa žiaci dozvedeli, čo najviac o histórii a poučili sa z chýb, ktoré boli napáchané.

  • Zvonenia

   Pondelok 26. 2. 2024
   • Skvelko

   • Odporúčané sady

  • Fotogaléria

    zatiaľ žiadne údaje